OGRANICZENIA W PRZYJMOWANIU INTERESANTÓW


Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Gruta!

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji związanej z COVID-19, zamknięciem oddziału BS w Brodnicy oraz potwierdzonymi zachorowaniami wśród pracowników Urzędu Gminy w Grucie z dniem 31 marca 2020 roku – do odwołania, wprowadza się OGRANICZENIA W PRZYJMOWANIU INTERESANTÓW.

Oznacza   to,    ze    pracownicy    Urzędu    Gminy   w    Grucie    będą    przyjmować   interesantów w sytuacjach pilnych i wymagających natychmiastowej interwencji dla dobra Mieszkańców (po użyciu dzwonka znajdującego się na prze drzwiach wejściowych do gmachu UG). Korespondencję należy składać do przygotowanej urny wystawionej przed wejściem do Urzędu Gminy, która będzie podlegała kwarantannie.

W codziennych sytuacjach zalecamy kontakt z pracownikami Urzędu Gminy w Grucie w godzinach jego Urzędowania za pośrednictwem podanych poniżej numerów telefonu oraz adresów poczty elektronicznej:

Sekretariat Wójta Sekretariat Wójta sekretariat@gruta.pl
56 46 83 121
Waldemar Kurkowski Wójt Gminy wojt@gruta.pl
56 46 83 121 wew. 113
Tomasz Groszewski Zastępca Wójta Gminy t.groszewski@gruta.pl
56 46 83 121 wew. 105
Halina Saucha Skarbnik Gminy, Kierownik Referatu Finansów halina.saucha@gruta.pl
56 46 83 121 wew. 117
Justyna Samborska Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego usc@gruta.pl
56 46 83 121 wew. 111
Mateusz Kozłowski Stanowisko ds. obronnych i ochrony przeciwpożarowej m.kozlowski@gruta.pl
56 46 83 121 wew. 119
Beata Bielik Kierownik Referatu Inwestycji, Ochrony Środowiskai Rolnictwa b.bielik@gruta.pl
56 46 83 121 wew. 104
Bartłomiej Mazepa Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Wodnej b.mazepa@gruta.pl
56 46 83 121 wew. 110
Aleksandra Karpus Kierownik Referatu Oświaty, Ochrony Zdrowia, Sportu i Kultury a.karpus@gruta.pl
56 46 83 121 wew. 120

Pełna lista telefonów do wszystkich pracowników dostępna jest pod adresem www.gruta.pl

Licząc na Państwa wyrozumiałość, za powstałe utrudnienia przepraszamy!

fb-share-icon