Zaproszenie dla wszystkich miłośników roślin i przestrzeni pięknych


Stowarzyszenie Wspólna Inicjatywa Samorządowa – WIS zaprasza wszystkich miłośników roślin i pięknych przestrzeni do ogrodów pokazowych „Ogrodowisko” w miejscowości Przypki oraz do Ogrodu Botanicznego w Powsinie.
W ogrodach tych znajdziemy ciekawe aranżacje, różne inspiracje a przede wszystkim spędzimy mile czas w otoczeniu przyrody.
Termin wycieczki 27.06.2026 r. Koszt 200,00 zł.
Zapisy wyłącznie telefonicznie – Sabina Kamińska, tel. 570 410 208
Szczegóły na plakacie