Wójt Gminy Gmina Gruta wraz z Zastępcą odwiedzili pielęgniarki i położne pracujące na terenie gminy w dniu ich święta


Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych dnia 12 maja Wójt Gminy Gmina Gruta wraz z Zastępcą odwiedzili pielęgniarki i położne pracujące na terenie gminy, składając najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za ich codzienną pracę, troskę i zaangażowanie w opiekę nad mieszkańcami‍⚕️
To wyjątkowa okazja, by wyrazić wdzięczność za profesjonalizm, empatię i poświęcenie, z jakimi każdego dnia wykonują Państwo swoją odpowiedzialną służbę.
Życzymy dużo zdrowia, satysfakcji z pracy, pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym oraz nieustającej życzliwości i szacunku ze strony pacjentów