Seniorzy pozdrawiają ze słonecznej Łeby


Seniorzy pozdrawiają ze słonecznej Łeby
21 osobowa grupa naszych mieszkańców regeneruje się w ośrodku rehabilitacyjnym „Zdrowotel” w Łebie. Wyjazd został zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Grucie przy wsparciu samorządu Gminy Gruta, a wycieczkowiczów na miejscu dogląda Dyrektor GCK, Pani Beata Czmoch.
☀️ Na sanatoriuszy czekają codzienne zabiegi rehabilitacyjne, wykłady dotyczące zdrowia, pyszne i zdrowe posiłki oraz wspólne fajfy i spacery. ‍♂️‍♀️
Ośrodek znajduje się w lesie, w sercu Wybrzeża Słowińskiego, a ilość kwiatów i pięknych nasadzeń robi wrażenie i pozwala wypocząć w pięknych okolicznościach przyrody.
Życzymy udanego wypoczynku i mile spędzonych chwil. Do zobaczenia po powrocie