Wizyta była miłą niespodzianką, a spotkanie pełne uśmiechów i serdecznych gestów.
Dziękujemy społeczności szkoły w Boguszewie za pamięć, zaangażowanie i tak pozytywną energię, która towarzyszyła całemu spotkaniu. Takie chwile pokazują, jak ważna jest współpraca i dialog między samorządem a młodym pokoleniem.
Z okazji Dnia Samorządowca raz jeszcze składamy serdeczne życzenia wszystkim pracownikom samorządowym – satysfakcji z pracy, wielu sukcesów oraz nieustającej motywacji do działania na rzecz lokalnej społeczności.