Ostatnie wolne miejsca na wyjazd do Ogrodów Pokazowych! ![]()
![]()
Przypominamy, że trwają ostatnie zapisy na wycieczkę do Ogrodów Pokazowych w Przypkach oraz Ogrodu Botanicznego w Powsinie, organizowaną przez Stowarzyszenie Wspólna Inicjatywa Samorządowa.
Osoby zainteresowane prosimy o szybki kontakt i rezerwację miejsca – liczba miejsc jest ograniczona!

