Kolejny sukces ciężarowców z klubu „HORYZONT Mełno”

Polska reprezentacja6. Turniej o Puchar Unii Europejskiej  w podnoszeniu ciężarów dla zespołów w wieku do 15 lat  –  odbył się  w najstarszym irlandzkim mieście Waterford.

Polska drużyna wygrała po raz 5. zawody klasy europejskiej. Juniorzy zdobyli miejsca na podium również w rywalizacji indywidualnej.

Zawodnik trenujący w klubie „HORYZONT Mełno”, mającym siedzibę w Grucie –  Igor Osuch w  klasie U17 juniorów młodszych 295 kg (135 kg + 160 kg) zdobył srebrny medal.

Gratulujemy kolejnego sukcesu i życzymy następnych wspaniałych osiągnięć!

Młodzi sportowcy Igor Osuch i Miłosz Śledziński, trenowani przez p. Zenona Osucha w czasie przerwy od nauki, dbają o formę i czynnie uczestniczą w różnorodnych zawodach sportowych. Obecnie podopieczni klubu „HORYZONT Mełno”, biorą udział w XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, LUBUSKIE 2019!