Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej składamy wszystkim Pielęgniarkom i Położnym najserdeczniejsze życzenia zdrowia, siły, satysfakcji z pracy oraz nieustającej życzliwości.
Dziękujemy za codzienną troskę, empatię, profesjonalizm i ogromne serce, które każdego dnia dają wsparcie i poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom naszej gminy

