Z okazji Dnia Dziecka władze gminy Gruta odwiedziły dziś wszystkie szkoły oraz oddziały przedszkolne na terenie naszej gminy

Podczas spotkań nie zabrakło serdecznych życzeń, uśmiechów i miłych rozmów. Dzieci otrzymały słodkie upominki, które sprawiły im wiele radości i wywołały mnóstwo uśmiechów.
Z tej wyjątkowej okazji życzymy wszystkim Dzieciom:
Niech każdy dzień będzie dla Was pełen śmiechu, zabawy, odkrywania świata i niezapomnianych chwil 



























