Dzień Dziecka w Gminie Gruta


Z okazji Dnia Dziecka władze gminy Gruta odwiedziły dziś wszystkie szkoły oraz oddziały przedszkolne na terenie naszej gminy
Podczas spotkań nie zabrakło serdecznych życzeń, uśmiechów i miłych rozmów. Dzieci otrzymały słodkie upominki, które sprawiły im wiele radości i wywołały mnóstwo uśmiechów.
Z tej wyjątkowej okazji życzymy wszystkim Dzieciom:
spełnienia najskrytszych marzeń,
wielu sukcesów i powodów do dumy,
prawdziwych przyjaźni,
⚽ rozwijania swoich pasji i talentów,
zdrowia, szczęścia i codziennej radości,
beztroskiego dzieciństwa pełnego pięknych przygód.
Niech każdy dzień będzie dla Was pełen śmiechu, zabawy, odkrywania świata i niezapomnianych chwil
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!